Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

Numerologie - Norman Shine

numerologieDiplomaticky pochválit člověka a předestřít před něho jakous takous budoucnost. To je cílem horoskopů, numerologie či čtení z ruky. Pro někoho činnost, která mu ovlivňuje celý život, pro jiného hloupoučká hříčka lidského mozku bez kouska hodnověrnosti.

Věnujme se numerologii. Kouzlu čísel v našich životech. Tabulka o devíti čtverečcích. Tabulka o čárách života či vášně. Tabulka na vyplňovaní bílých míst na mapách bankovního účtu prodávajícího své numerologické dovednosti.

Ale jistěže je numerologie pravou vědou. Není důvodu o tom pochybovat. Šestka znamená rodinu? Zjednodušeně řečeno. Devítka naznačuje duševní rozměr člověka? Prachmizerně vyjádřeno. Čtyřka hodí člověkem o jeho praktično? Ale jak jinak, vždyť to jsou čísla. Ta mluví vždycky pravdu.

Když jde spočíst růst kurzu, tak proč ne růst osobnosti? Numerologie je používána vrcholnými politiky stejně jako babkami kořenářkami. Čísla osudu, čísla budoucnosti, čísla nevyrovnanosti lidské společnosti.

Napsat k jedničce, že je číslem společenským, vyjadřujícím schopnost komunikace nebo, lepe řečeno, vyjadřujícím schopnost přizpůsobivosti, je vynikajícím prostředkem k vyhubení vlastní soudnosti.

Lidé touží po lásce, po zdraví, harmonii, po dobré práci, penězích či po prostém uznání. Netouží po nenávisti, nemoci, nesouladu, otročině, chudobě a kopancích do žaludku. A právě numerologie s tímhle pracuje. Její předpovědi jsou z valné většiny klystýrem pozitivního nazírání na vlastní osobu.

Sesmolit tabulku s vlastním sebeurčením a číst si v knize o sobě.

norman shineJe až s podivem, jak je pouhá tabulka schopná odhadnout člověka. Snad lépe, než by se odhadl sám. Věty na způsob - Tato osoba je skromná a nenáročná. Je citlivá a laskavá. Pro svůj život potřebuje citlivého partnera. Je tvořící a zábavná. – jsou v numerologii pravidlem. Teď ale leží otázka jinak. Která osoba není skromná a laskavá a zároveň si to přizná. I hamoun si o sobě rád přečte, že je skromnost sama a také tomu uvěří. A ten nejnudnější člověk pod sluncem zvolá – já to říkal – při přečtení věty – je tvořící a zábavná.

Jednoduše zneužitelná fakta, která padnou na člověka jako ušitá, protože si je tam vlastní představivostí sám násilím, za asistence mnoha zavíracích špendlíků, přišije.

Ovšem v numerologii nejde jen o tabulku s číslem narození. Získáte i vlastní životní číslo, můžete si předpovědět budoucnost numerologickým trojúhelníkem nebo se jen usmívat a pít kafe.

I negativních postřehů se v numerologii lze dočkat. Věty ne příliš lichotivé a přesto tak plné života - Lidé bez 4 nemusí být vždy nutně nepraktičtí, mnozí si mohou odpovídající schopnosti osvojit, naučit se je, chybí jim pouze přirozené řemeslné nadání. Znamená to také, že takoví lidé mají takzvaně hlavu v oblacích.

Lichotivé negativno.

Nevěřím numerologii a zároveň jsem jí fascinován.

Pro rychlokvašnou zkoušku životních mikrofonů doporučuji: numerologie.najdise.cz

Možná, že zazní od monitorů jen skeptický chechot, možná se někdo najde.

Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím